Rychle čisté auto i po lesních túrách? Samozřejmě!

Užijte si bezstarostně dobrodružství v přírodě a nečistoty přenechte svému mobilnímu parťákovi!

Pročistit si hlavu, nasbírat houby, hledat klid nebo zachytit barvy a melodie lesa – ať už hledáte v lese cokoliv, jeho náruč je vám otevřena. S babím létem vás ale pravděpodobně pojede z lesa více, než kolik vás původně vyrazilo. Pokud nepočítáme hojnou sbírku výstavních hřibů, foukne vám vánek tu a tam padající lístek, z bot se vydrolí zaschnuté bahno a z mikiny se vysype pichlavé jehličí. Je samozřejmě skvělé, že si vezete i kousek přírody domů, ale možná pak auto budete potřebovat čisté, až pojedete do města či na výlet, kde se budou hodit spíš než holínky nějaké sandály a pastelová sukně se vzdušným topem. Potom je dobré vědět, že vám záda může krýt nedocenitelný pomocník.


Všestranný a praktický pomocník

Kärcher Vysavač WD 1 Compact AKU je více než jen vysavač. Jeho univerzální konstrukce vám umožňuje nejen suché i mokré vysávání, ale také ho můžete využít jako účinný fukar na listí a drobné nečistoty. Využijete tak i praktické příslušenství pro údržbu auta, jako jsou hubice na čalounění a štěrbinové hubice. Ergonomicky tvarovaná rukojeť a nízká hmotnost zajišťují maximální komfort při úklidu, a díky kompaktním rozměrům a gumovému poutku na uchycení hadice se vysavač snadno skladuje.

Mrkněte na video, kde s novým pomocníkem lépe seznámíte:


Perfektní úklid a bezstarostná údržba

Kärcher Vysavač WD 1 Compact AKU je vybaven kvalitním patronovým filtrem, který zajišťuje dokonalé výsledky. Filtrování suchých i mokrých nečistot je snadné a vy nemusíte řešit starosti s jeho pravidelnou výměnou. Vysavač disponuje prostornou 7 l nádobou na nečistoty, kterou rychle a bezpečně vyprázdníte díky systému "Pull & Push", čímž ušetříte čas a námahu.


Úklid bez hranic a omezení

Díky bezdrátovému provozu s 18 V li-on baterií Kärcher získáte neomezenou volnost pohybu při úklidu. U ž nebudete vázání na elektrickou zásuvku a nebudete se trápit s nepohodlnými kabely. S Kärcher Vysavačem WD 1 Compact AKU můžete vysávat až 20 minut na jedno nabití, a to s maximálním výkonem a bez kompromisů. Baterie i nabíječky jsou navíc kompatibilní s dalšími aku produkty Kärcher na platformě 18 V, což vám poskytuje více možností a flexibility.

Více informací o pomocnících Kärcher naleznete na www.karcher.cz.

Publikováno: 09. 09. 2023

Kategorie: Sport a turistika

Autor: Jarda Deněk