Kupte si vlastní les i na půjčku

Mnoho lidí, kteří milují přírodu a les, si kupují lesy, louky, chaty či chalupy, anebo i dům, který je poblíž přírody, třeba i na vsi. Tito lidé si koupí louku kvůli tomu, že si na ní chtějí postavit dům, chalupu nebo chatu, anebo ji chtějí použít na pěstování různých plodin, pokud má tato půda správné složení. Spousta lidí zahradničí, mnozí mají u svých chalup půdu, na které pěstují brambory, mrkev, cibuli, česnek, celer, petržel a další zeleninu. Ale i například jahody, anebo ovocné stromy. Spousta lidí si také pořizuje skleník, kde pěstují různé druhy zeleniny a ovoce, kterým se daří pouze v teple.

Mnoho lidí si myslí, že vlastnit les je pouze romantická představa. Tak to ale není. Pokud si koupíte les, musíte ho čistit od klestí, a především pokácet stromy, které jsou zasažené vichřicí, nebo zlomené mrazem či velkou dávkou sněhu. Spousta stromů je v lese také nakažená různými škůdci a tak je potřeba tyto stromy pokácet. Ve vlastním lese si ale nemůžete dělat, co chcete. Můžete si chodit na houby, na borůvky, na bylinky a další věci. Ale Kácet si stromy dle vlastního výběru nebo dle vlastní potřeby není možné. Na všechno je zákon. Pokud je ale někdo myslivec nebo lesník, proč by si neměl koupit les? V tom případě je dobré si i půjčit peníze, na tuto koupi. Protože les by měl vlastnit pouze ten, kdo mu rozumí. Anebo by ho měl někomu takovému pronajmout. To je lepší varianta pro lidi, kteří se rádi lesem pouze kochají. Navíc je potřeba počítat i s lidmi, kteří vám do lesa přijedou nějaký strom ukrást nebo odvezou to, co si nachystáte sami na odvoz.

Zanech komentář

1 komentář
  • Ahoj všichni!
    Jsem Agáta, v současné době žiji v Opavě, Česká republika. V tuto chvíli jsem vdova se dvěma dětmi a já jsem byl v březnu ve finanční situaci a potřeboval jsem refinancovat a platit své účty. Snažil jsem se hledat půjčky od různých úvěrových firem jak soukromých a firemních, ale nikdy s úspěchem, a většina bank odmítla můj kredit. Ale jak by si to Bůh přál, byl jsem představen v družstevním běhu od Božského muže, soukromého úvěrového věřitele, který mi dal půjčku ve výši 80 000 EUR a dnes jsem vlastníkem firmy a moje děti se v tuto chvíli daří dobře, pokud musíte se obrátit na jakoukoli firmu s odkazem na zajištění úvěru bez zajištění, kontrolu bez úvěru, žádného spolupodpisovatele s úrokovou sazbou pouze 2% a lepší plány splácení a harmonogramu. Neví, že to dělám, ale teď jsem tak šťastný a rozhodl jsem se, že lidé o něm budou vědět více a také chci, aby mu Bůh žehnal více.

    dík
    Agáta

od Redakce